Yönetim Kurulu

 

Veli Tan Kirtiş – Yönetim Kurulu Başkanı

CEO – Profilo Ödeme Sistemleri

vtkirtis@gmail.com 

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, 1991

   
 Yönetim Kurulu

Hüseyin Cevahiroğlu – Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Danışman

hsyncevahir@gmail.com

İTÜ Kimya Mühendisliği, 1982

   
 Yönetim Kurulu

 

Hakan Kodal – Yönetim Kurulu Başkan Vekili

CEO – KREA Gayrimenkul

hkodal@krea.com.tr  

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, 1988

 

 

   
 Yönetim Kurulu

Burak Barı  – Yönetim Kurulu Genel Sekreteri

Genel Müdür - Adesso

burak.bari@adesso.com.tr

İTÜ Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, 2004

   
   

 

Cenk Alper – Yönetim Kurulu Sayman

Grup Başkanı- Vodafone

cenk.alper@vodafone.com

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, 1988

 

 

   
    Yönetim Kurulu

Ömer Yenel – Yönetim Kurulu Asil Üye

Eski YK Başkanı – İTÜ'lüler Birliği Ankara

o.yenel@yahoo.com

İTÜ Maden Mühenisliği 1969

   
   Yönetim Kurulu

Bülend Temur – Yönetim Kurulu Asil Üye

Başkan – İTÜ Denizcilik Fak. Mez. Vakfı & Fed.

bulend@gmarine.net  

İTÜ Gemi Makine, 1985

   
  

 

Hasan Tuğcu – Yönetim Kurulu Asil Üye

Başkan -  Bursa İTÜ Mezunları Derneği

hasantugcu@tugtas.com.tr

İTÜ İnşaat Mühendisliği, 1986

 

   
    

Adnan Akyazıcı – Yönetim Kurulu Asil Üye

Başkan - Gaziantep İTÜ Mezunlar Derneği 

adnan@akyazici.com 

İTÜ Elektrik Mühendisliği, 1991

   
   
  Yönetim Kurulu

Engin Keçeli – Yönetim Kurulu Asil Üye

Yönetim Kurulu Başkanı – SEBA İnşaat

enginkeceli@sebainsaat.com.tr 

İTÜ İşletme Mühendisliği, 1988

   
  

Murat Kansu – Yönetim Kurulu Asil Üye

CEO - Microsoft 

muratk@microsoft.com

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, 1990

   
   

 

Cenk Kıvılcım – Yönetim Kurulu Asil Üye

CEO- Cisco 

kivilcim@cisco.com

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, 1997

 

   
Yönetim Kurulu

Pınar Efendioğlu - Yönetim Kurulu Asil Üye

Danışman

pinarefendioglu@hotmail.com

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, 1987

   
Yönetim Kurulu

 

Hakan Koçer – Yönetim Kurulu Asil Üye

Genel Müdür– Nef İnşaat

Hakan.Kocer@nef.com.tr

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, 1989

   
  Yönetim Kurulu

 

Işık Deliorman Aydın – Yönetim Kurulu Asil Üye

Genel Müdür – Novida A.Ş.

isikaydin@novida.com.tr

İTÜ Endüstri Mühendisliği, 1987

 

   
Yönetim Kurulu

Sibel Kerimoğlu – Yönetim Kurulu Asil Üye

Yönetim Kurulu Üyesi – Metag İnşaat

sibel.kerimoglu@metag.com.tr     

İTÜ Endüstri Mühendisliği, 1979

   
  

 

Serpil Mermer – Yönetim Kurulu Asil Üye

Genel Müdür – Detaysoft

serpil.mermer@detaysoft.com      

İTÜ İşletme Mühendisliği, 1997

 

   
Yönetim Kurulu 

 

 

Serdar Garan – Yönetim Kurulu Asil Üye

Kurucu Ortak – Segment İnşaat

serdar.garan@segmentinsaat.com.tr

İTÜ İnşaat Mühendisliği, 2000

   
  

 

Cem Soysal – Yönetim Kurulu Yedek Üye

Genel Müdür  – Inventram-Koç Holding

cems@koc.com.tr

İTÜ İnşaat Mühendisliği, 1987

 

   
  

 

Mesut Cesur – Yönetim Kurulu Yedek Üye

Genel Müdür – Ulusoy

mesut.cesur@ulusoysealines.com

İTÜ Denizcilik, 1979

 

     
  

 

Hakan Koca  - Yönetim Kurulu Yedek Üye

Genel Müdür Yard.– Opet

hakank@opet.com.tr

İTÜ Mimarlık , 1991

 

   
  

 

Ahmet Şüküroğlu – Yönetim Kurulu Yedek Üye

Genel Müdür - Sarente Bilgi Teknolojileri

ahmet.sukuroglu@sarente.com

İTÜ Metalurji Mühendisliği, 1999

 

   
  

 

Volkan Öztürk – Yönetim Kurulu Yedek Üye

Genel Müdür - Yılsan Invesments Holding 

vozturk@gmail.com

İTÜ Fizik Mühendisliği, 1999

 

   
  

 

Onur Altınbaş – Yönetim Kurulu Yedek Üye

Genel Müdür – Verifone

altinbas@gmail.com

İTÜ Uçak Mühendisliği, 1999

 

   

 

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor